Украина, Киев,
ул. Красноармейская
(Большая Васильковская)
д. 26.
Находимся в арке между продуктовым магазином и кафе "Реприза".
Режим работы: по будним с 9 до 19, в субботу с 10 до 15.
тел.: 0(44) 223-223-9
Каталог » Информация для туристов » Знайомство з Західною Україною
Разделы
 Оформлення закордонного паспорта Українською
 Изготовление загранпаспорта
 Каталог стран мира.
 Услуги для иностранцев
 Авиабилеты
 Корпоративные туры
 TravelSIM
 Посольства в Украине
 Бронирование гостиницы
 Туристическое страхование
 Услуги по оформлению виз
 Грин кард
 Обучение за рубежом
 Полезная информация для туристов
 Недвижимость за рубежом
 Шопинг за границей
 Словарь туристических терминов
 Все об отдыхе
 Письменный перевод
 Аренда вилл
 Практика для студентов
Поиск

Расширенный поиск
zagran
Новости
01.09.2015 Открыт "Единый центр документов"
Открыт http://www.zagranpassport.net.ua/, Теперь стало легко получить визу и ... 11.05.2012 Оформляйте загранпаспорта заблаговременно
Советуем не затягивать с оформлением загранпаспорта и визы. Оформить его заранее всегда проще и дешевле, чем за неделю до планирования ...
Статьи
Новые статьи (0)
Все статьи (617)
Информация для туристов (18)
Информация по оформлению загранпаспортов (12)
Полезное (293)
Статьи о туризме (183)
Статьи об отелях (18)
Страны и курорты (93)
 » Вход
E-Mail:
Пароль:
Регистрация | Забыли пароль?


Знайомство з Західною Україною

Західну частину нашої країни стійко асоціюють зі Львовом. Дійсно, місто Лева заслуговує на таку повагу. Не даремно ж йому присвячені цілі трактати, книги, вірші та пісні. Однак велич одного міста не в змозі передати красу та історію цілого регіону.

«Де синії гори, де Карпати»

Відчуття польоту, безкраї горизонти, захоплюючі подих краєвиди і незабутні враження дарує відпочинок у горах. Карпати з їх зеленими полонинами, дзвінкими водоспадами й стрімкими ріками давно стали улюбленим містом й українських, й іноземних туристів. Зачаровує гостей місто-фортеця Станіслав, а нині гостинний Івано-Франківськ. Тут, як ніде інде, зберігся шарм середньовіччя – в старих соборах, церквах, костьолах, ратуші й замку. Тут бували такі визначні постаті, як король Польщі Ян Собеський, цісар Австрії Йосип Другий, тут проживала кохана дружина славнозвісного українського гетьмана, автора першої у світі конституції Пилипа Орлика.

Приваблює туристів чепурна й чистенька Коломия, де можна багато нового дізнатись про народну творчість Покуття і Гуцульщини, а також ознайомитись із мистецтвом писанкарства в спеціально створеному музеї.

В історії Київської Русі часто зустрічається згадка про місто Галич, що стало столицею Галицько-Волинського князівства. В наші дні це невеличке містечко Крилос, яке добре пам’ятає своє минуле і ділиться ним з усіма цікавими у національному заповіднику «Давній Галич».

Не буде повноцінною поїздка до Карпат без відвідин Яремче. Попри досить малий вік (менше ніж 300 років), місто стало справжнім центром туризму. Обов’язково скуштуйте гуцульські страви, помилуйтесь швидким Прутом і водоспадом, поміркуйте біля каменя Довбуша і в музеї Митрополита Шептицького.

«Волинь моя, краса моя»

Майте на увазі, при відрядженні у Луцьк готель варто бронювати заздалегідь, особливо в літню пору. Порівняно невеликий обласний центр впевнено завойовує славу найфестивальнішого міста України.  Різноманітні культурні заходи присвячені народним промислам, сучасному мистецтву, історичним подіям і навіть улюбленим українським стравам.

Це привітне європейське місто, яке гордиться своїм минулим і сміливо дивиться у майбутнє. Відкритий для відвідувачів Замок Любарта, визнаний одним із семи чудес України. До речі, на історичній Волині, яка займала колись територію Рівненської, частину Житомирської і Тернопільської областей, а також деякі райони Білорусі й Польщі, немає недоліку в старовинних спорудах і древніх фортецях. Це Олицький, Кременецький, Дубенський, Острозький, Ново- й Старозаславський замки, Палаци Стецьких, Сангушків, Вишневецьких та безліч інших пам’яток минувшини.

Приємно провести час можна в різноманітних ресторанах та клубах столиці Волині, подивитись вистави в обласному театрі або в популярній аматорській студії Будинку культури. Більше про розваги міста Луцьк можна дізнатися тут.

Приваблює туристів й неповторна волинська природа – величезні масиви соснових лісів, безліч озер, серед яких ще один український рекордсмен – Світязь, національні природні заповідники і заказники з унікальною флорою та фауною.

Західна Україна – це великий різнобарвний регіон, з власними традиціями, мовними діалектами, національним складом. Та об’єднує його одна найголовніша ідея – любов до свого краю і своєї країни.

Интернет-магазин. 2008-2014